Twenty One Pilots lewitują

8 sierpnia 2018
ok. 1 minuta czytania

Twenty One Pilots wypuścili nowy utwór „Levitate” wraz z towarzyszącym mu klipem. Teledysk został nakręcony przez długoletniego współpracownika zespołu, Andrew Donoho i jest kontynuacją historii przedstawionej w poprzednich klipach zespołu do utworów „Jumpsuit” oraz „Nico And The Niners”. Obydwa klipy obejrzano już ponad 32 miliony razy. Piosenki trafią na album „Trench”, którego premiera zaplanowana jest na 5 października.

Tyler Joseph i Josh Dun już niedługo wyruszają w światową trasę koncertową „The Bandito Tour”, w ramach której odwiedzą również Polskę. 15 lutego 2019 roku zagrają koncert w łódzkiej Atlas Arenie.

Muzyka Twenty One Pilots, jak sami twierdzą, jest nie do określenia. Duet składający się z perkusisty Josha Duna, który okazyjnie gra także na trąbce, oraz wokalisty-multiinstrumentalisty Tylera Josepha, łączy ze sobą całą gamę gatunków: pop, indie, punk, rock, rap, a to wszystko w rytmie ukulele. Znani są z niesamowicie energetycznych występów, mając opinię jednego z najlepszych zespołów koncertowych na świecie.