Two Door Cinema Club wystąpią na Orange Warsaw Festival

25 kwietnia 2017
ok. 2 minut czytania

Trzech chłopaków z Bangor, nadmorskiego miasta położonego kilkanaście kilometrów od Belfastu, założyło Two Door Cinema Club w 2007 roku. Jeszcze pod inną nazwą wystartowali w lokalnym konkursie talentów, gdzie zajęli ostatnie miejsce. Upór i talent sprawiły, że już dwa lata później w londyńskim studio nagrywali debiutancki album, produkowany przez Phillipa Zdara, członka elektronicznej formacji Cassius. Płyta „Tourist History” ukazała się na początku 2010 roku nakładem paryskiej oficyny Kitsune. Małe, niezależne wydawnictwo przezywało wtedy swój moment chwały, skupiając wokół siebie najciekawszych artystów sceny elektronicznej. Single „I Can Talk”, „Something Good Can Work” czy „What You Know” (do sprawdzenia tutaj) do dziś są rozpoznawalnymi przebojami i zapewniły Two Door Cinema Club ogrom fanów. „Beacon”, drugi album zespołu, wydany w 2012 roku był kontynuacją sukcesu i jeszcze mocniejszym akcentem postawionym na amerykańskiej scenie. Najnowsze wydawnictwo tria, „Gameshow” miało premierę w październiku ubiegłego roku. Inspiracją dla muzyków stali się David Bowie i Prince, dlatego muzyka Two Door Cinema Club nabrała nowego charakteru, nie tracąc jednak niczego ze swojej przebojowości. Jak brzmią na żywo nowe utwory bandu oraz ukochane przez fanów hity gitarowej elektroniki, przekonamy się 3 czerwca na głównej scenie Orange Warsaw Festival.

Na festiwalu wystąpią ponadto Justice, Imagine Dragons, Kings of Leon, Martin Garrix, Years & Years oraz Kodaline, a także Miuosh, Łona i Webber, Maria Peszek, KAMP!, Daria Zawiałow, Rosalie., Lor i Suumoo. Impreza odbędzie się w dniach 2-3 czerwca na warszawskim Służewcu.

W sprzedaży są bilety i karnety Regular Tickets w kilku opcjach, w tym także bilety w promocyjnych cenach dla klientów Orange i specjalne pakiety na Orange Warsaw Festival i Open’er Festival Powered by Orange.

Bilety:
karnet 2-dniowy – 379 zł / karnet 2-dniowy z 15% rabatem dla klientów Orange – 322 zł
bilet jednodniowy – 219 zł / bilet jednodniowy z 15% rabatem dla klientów Orange – 186 zł