Ty Segall jest wiewiórką ze „Zwierząt” HBO

16 kwietnia 2017
ok. 1 minuta czytania

Bohaterami są pogardzane przez wszystkich stworzenia zamieszkujące najbardziej wrogie zwierzętom środowisko – Nowy Jork. Okazuje się, że cierpiące z powodu zawodów miłosnych szczury, kwestionujące swoją tożsamość płciową gołębie lub przeżywające kryzys wieku średniego pluskwy, wdają się w tak samo niezręczne rozmowy, moralne dwuznaczności i równie boleśnie jak ludzkim mieszkańcom miasta dokucza im egzystencjalny lęk.

Ty Segall pojawił się w ostatnim odcinku drugiego sezonu jako… wiewiórka. Razem ze swoim zespołem wystąpił na weselu i wykonał nową piosenkę. Utworu można posłuchać pod tym adresem.

W nowym sezonie produkcji HBO zagrało się już sporo muzyków w tym Solange, Kim Gordon, Big Sean, Usher czy Ice-T. W pierwszym sezonie wystąpił Kurt Vile, który także wcielił się w wiewiórkę i również zaśpiewał piosenkę.

Animacje do serialu powstały we współpracy ze Starburns Industries – studia stojącego m.in. za „Anomalisą” Charliego Kaufmana.

Ty Segall to amerykański multiinstrumentalista, autor piosenek i producent. Działa solo, a także z zespołami Fuzz, Broken Bat and GOGGS. Ostatni longplay to imienne dzieło wydane w styczniu 2017 roku. W marcu tego roku wypuścił EP-kę „Sentimental Goblin”.