Tymon Tymański z synem, Dorota Gardias, Michał Piróg i Antoni Pawlicki w nowej odsłonie „Azja Express”

22 marca 2017
ok. 1 minuta czytania

Program realizowany jest na podstawie holendersko-belgijskiego formatu „Peking Express”. W pierwszym sezonie oglądaliśmy 8 rywalizujących par, które wyruszyły w wyścig przez Wietnam, Laos, Kambodżę i Tajlandię. Po drodze mieli do wykonania różne zadania, a na życie mieli dziennie jednego dolara. Drużyna, która docierała jako ostatnia do wyznaczonego w danym odcinku celu, była eliminowana.

Wystąpili m.in. Izabella Miko i Leszek Stanek, Pascal Brodnicki i Paweł Dobrzański, Hanna Lis i Łukasz Jemioł czy Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Zwycięzcami programu byli Michał Żurawski i Ludwik Borkowski.

– W drugiej edycji „Azja Express” bierze udział 8 par – celebryci biorą udział głównie ze swoimi znajomymi, ale jest także para ojciec-syn i siostra z siostrą – wyjaśniła portalowi Wirtualnemedia.pl Grażyna Kubica, zastępca dyrektora programowego TVN.

W nowej odsłonie programu wystąpią: Joanna Przetakiewicz i Łukasz Jakóbiak, Tymon Tymański z synem Lucasem Tymańskim oraz Zuza Bijoch z siostrą Julią. Do Indii polecieli także Michał Piróg, Antoni Pawlicki, Stanisław Karpiel Bułecka, Dorota Gardias i Marta Wierzbicka, którzy wystąpią w parze z przyjaciółmi.

W „Azja Express 2” wyścig odbywać będzie się na trasach w Indiach oraz na Sri Lance.

Premiera planowana jest na jesień.