U2 razy pięć i z Will.I.Amem

23 grudnia 2008
ok. 1 minuta czytania

Najdroższa i najbogatsza edycja – według informacji w sklepie Amazon – kosztować będzie 95,98 dolarów. W skład boksu wchodzić będzie płyta CD z 36-stronicową książeczką i rozkładanym plakatem. Dodatkowo za tę cenę fani staną się posiadaczami 60-stronicowej książki w twardej okładce, kolejnego plakatu oraz DVD z filmem Antona Corbijna i muzyką kwartetu, którą będzie można również pobrać z sieci.

Nieco taniej, 49,98 dolarów, trzeba będzie zapłacić za „magazynową wersję”, gdzie płyta zamieszczona zostanie w opakowaniu przypominającym czasopismo. Ponadto wraz z tym zakupem, sympatycy otrzymają możliwość ściągnięcia filmu Corbijna.

Wersja deluxe za 35,98 składać będzie się z kompaktu, 36-stronicowej książeczki i plakatu.

Dla mniej wymagających pozostaje opcja standardowego CD lub podwójnego winylu.

Premierę dzieła wyznaczono na 2 marca. Za produkcję odpowiadają Brian Eno i Daniel Lanois.

W zestawie znaleźć mają się nagrania „Magnificent”, „Stand Up”, „Winter”, „Breathe”, „Every Breaking Wave” i „Crazy Tonight”. W ostatniej z piosenek gościnnie ma pojawić się Will.I.Am z The Black Eyed Peas.

Dotychczasową dyskografię kwartetu zamyka longplay „How To Dismantle An Atomic Bomb” z listopada 2004 roku. Krążek na całym świecie rozszedł się w nakładzie 9 milionów egzemplarzy.