Ukochany Amy Winehouse ma inną

18 stycznia 2010
ok. 1 minuta czytania

Para od niedawna przeżywa „reaktywację” związku i zamierza wkrótce ponownie się pobrać. Tymczasem okazuje się, że Fielder-Civil, podczas pobytu w klinice odwykowej Phoenix Futures w kwietniu 2009, znalazł sobie inną wybrankę – 31-letnią Sarah Aspin, matkę dwojga dzieci, która leczyła się z uzależnienia od heroiny.

– Powiedział mi, że mnie kocha i zamierza poślubić – zdradziła Apsin. – Kiedy go zapytałam, co z Amy, powiedział, że wcale nie zamierza się z nią ponownie żenić. Ale teraz wydaje mi się, że Blake próbuje nas obie wciągnąć w swoją grę, dlatego go rzucam. Do zeszłego
tygodnia spotykaliśmy się co 2-3 dni. Nie mogę uwierzyć w to, co zrobił – planował ślub z inną kobietą, gdy jednocześnie staraliśmy się zajść w ciążę. Mam tylko nadzieję, że nie powtarza Amy dokładnie tych samych tekstów. Powinna się wyrwać z jego sideł, póki jeszcze nie jest za późno.

Dyskografię Amy Winehouse zamyka longplay „Back to Black” z października 2006 roku. Piosenkarka zarzeka się, że już poważnie wzięła się do pracy nad nową płytą.