Us The Duo w Warszawie

30 maja 2016
ok. 1 minuta czytania

Us The Duo, czyli Michael i Carissa Alvarado, to amerykańskie małżeństwo, grające folk pop. Od początku ich znajomość związana była z muzyką, ponieważ poznali się na planie teledysku. W 2013 roku rozpoczęli publikację coverów popowych hitów na portalu Vine, gdzie obserwuje ich około 5 milionów osób. W 2014 roku trafili pod skrzydła Republic Records, co jest uznawane za wielki sukces muzyków, ponieważ zostali pierwszymi, z którymi wytwórnia nawiązała współpracę na podstawie ich dokonań na Vine. Do tej pory wydali dwa albumy, „Us” w 2012 roku, i „No Matter Where You Are” dwa lata później. Ponadto regularnie wypuszczają nowe single. Ich klipy na YouTube zbierają po kilkanaście milionów wyświetleń, a w grudniu ubiegłego roku opublikowali także „2015 top hits in 3.5 minutes”, gdzie w krótkim czasie coverują najpopularniejsze utwory roku.

Mogą pochwalić się ponadto soundtrackiem do „Księgi życia”, którym został ich przebój „No Matter Where You Are”. Na początku roku wyruszyli w światową trasę z zespołem Pentatonix.

Sprzedaż biletów rusza w piątek, 3 czerwca. Bilety dostępne będą na Go-ahead.pl, Biletomat.pl, Eventim.pl, eBilet.pl, Ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.