Vaya Con Dios trzy razy w Polsce

2 marca 2010
ok. 1 minuta czytania

Minitrasa rozpocznie się 22 maja od plenerowego występu podczas Smooth Festival Złote Przeboje Bydgoszcz 2010, dwa kolejne występy zaplanowano w Warszawie i Zabrzu.

Vaya Con Dios od 25 lat króluje na światowym rynku muzycznym jako niezwykłe zjawisko łączące w sobie wpływy muzyki z całego świata. Każdy z albumów wydanych od 1986 roku zaskakuje swoją odmiennością i świeżością – longplay „Roots And Wings” inspirowany był muzyką R&B oraz elementami muzyki arabskiej i indyjskiej, „The Promise” nagrany został m.in. z prawdziwą cygańską orkiestrą a „Ain’t No Love In The Heart Of The City” to soulowo-bluesowy klasyk. 12 kwietnia ukaże się najnowsza płyta formacji, „Comme On Est Venu…”. Krążek nagrany jest po francusku, jednak niezwykle charakterystyczny głos Dani Klein oraz konsekwencja drogi artystycznej, jaką Vaya Con Dios przemierza od lat sprawiają, że jest on rozpoznawalny od pierwszych taktów dla słuchaczy na całym świecie.

Oto szczegóły samodzielnych koncertów:

25 maja – Warszawa, Sala Kongresowa, godz. 20:00
27 maja – Zabrze, Dom Muzyki i Tańca, godz. 20:00

Ceny biletów Warszawa:
VIP – 300 złotych
I kategoria – 270 złotych
II kategoria – 240 złotych
III kategoria – 200 złotych
IV kategoria 170 złotych

Ceny biletów Zabrze:
VIP – 300 złotych
I kategoria – 230 złotych
II kategoria – 160 złotych

Bilety na koncerty dostępne są za pośrednictwem portali: Ticketpro.pl, Eventim.pl, Dmit.com.pl i Biletyna.pl oraz w salonach Empik.