Victoria Beckham o reaktywacji Spice Girls

21 listopada 2017
ok. 1 minuta czytania

Grupa Spice Girls została powołana do życia w 1994 i rozpadła się w 2000 roku, po wydaniu zaledwie trzech albumów. Formacja ruszyła w krótką trasę w 2007 i 2008, a także wystąpiła na ceremonii zamknięcia Olimpiady w Londynie w 2012 roku.

Niedawno do mediów dotarła informacja, że Spice Girls znów chcą wrócić na scenę. Tournée ma odbyć się latem 2018 roku. Victoria Beckham, czyli niegdyś Posh Spice, nie zamierza jednak brać udziału w reaktywacji.

– Nie ma mowy – powiedziała żona Davida Backahama w rozmowie z Alison Hammond w „This Morning”. – Girl power nadal obowiązuje i wciąż w to wierzymy. Nie sądzę jednak, bym w najbliższym czasie wciskała się w lateksowy strój.

Należy zakładać, że pozostałe wokalistki – Mel B, Victoria Beckham, Emma Bunton, Mel C i Geri Halliwell – wyruszą w trasę koncertową bez swojej koleżanki.

Spice Girls wylansowały przeboje „Wannabe”, „Say You’ll Be There”, „Who Do You Think You Are”, „Viva Forever” czy „Spice Up Your Life”. Dyskografię Spice Girls zamyka album „Forever” z 2000 roku.