Viki Gabor prezentuje najnowszy singel i teledysk „Getaway”

24 kwietnia 2020
ok. 2 minut czytania

Po singlach „Superhero” oraz „Ramię w ramię” (w duecie z Kayah) Viki wraca z nowym, anglojęzycznym singlem „Getaway”. Jednym z jego autorów jest Fridolin Walcher, producent hitu Zary Larsson „Lush Life” oraz singla Chainsmokers „Takeaway”.

Teledysk do singla powstał w lutym w słonecznym Los Angeles, w Four Aces Movie Ranch – lokalizacji znanej m.in. z teledysku „Telephone” Beyonce i Lady Gagi. Klip zrealizowany został we współpracy z marką Puma w ramach kampanii Puma Talents, czyli projektu wspierającego młodych artystów.

Teledysk jest niezwykle osobisty, zawiera materiały archiwalne z życia Viki, nigdy wcześniej nie publikowane w mediach. Wideo niesie za sobą bardzo prosty i uniwersalny przekaz: nigdy nie jest za wcześnie czy za późno na realizację swoich marzeń.

Za reżyserię obrazka odpowiada Dawid Krępski, reżyser współpracujący m.in. z Netflixem czy Drew Barrymore, a choreografię układał Alek Paliński – tancerz i choreograf, który współpracował m.in. z Celine Dion, Jessie J czy Ditą von Teese.

– Ten utwór jest dla mnie niezwykły. Od momentu, kiedy usłyszałam go po raz pierwszy, wiedziałam że będę chciała żeby każdy go znał – mówi Viki Gabor. – Praca na planie była niezwykła przygodą, od wylotu do Los Angeles, aż po pokój, w którym kiedyś przebywała Beyonce. Moje marzenia się spełniają, teledysk jest dokładnie taki jak bym chciała i mam nadzieję, że wszystkim się spodoba. Pamiętajcie, zawsze jest dobry czas na spełnianie swoich marzeń.