Viki Gabor tańczy w Kalifornii. Nowy singiel \”Forever and a Night\”

3 lipca 2020
ok. 1 minuta czytania

Po niezwykle pozytywnym przyjęciu singli \”Superhero\” i \”Getaway\”, Viki Gabor przygotowała kolejny anglojęzyczny singiel \”Forever and a Night\”, napisany m.in. przez Cutfather (Katy Perry, Dagny, R3HAB) oraz Lawrie Martin (Don Diablo, Zayn, Zak Abel).

– Chciałabym, żeby każdy interpretował moje utwory na swój sposób, dla mnie osobiście ta piosenka opowiada o mnie i o moich przyjaciołach mieszkających za granicą, zawsze jest mi bardzo trudno się z nimi pożegnać – mówi wokalistka.

\”Forever and a Night\” trafiło na listy New Music Friday w Polsce (okładka), Finlandii, Turcji, Norwegii, Czechach, Słowacji, Portugalii, Islandii i Indiach.

Do utworu przygotowany został także teledysk. Klip do \”Forever and a Night\”, podobnie jak \”Getaway\”, nagrany został w Los Angeles a za reżyserię odpowiedzialny był Dawid Krępski (pracujący również z Netfliksem i Drew Barrymore). Dzięki temu oba teledyski tworzą razem piękną historię.

Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior w 2019 roku. Dziś ma ponad 70 milionów streamów i wyświetleń oraz podwójną platynę za singiel \”Superhero\” oraz platynę za singiel \”Ramię w ramię\”.