Village People wystąpi we Wrocławiu

15 września 2014
ok. 1 minuta czytania

Village People to prawdziwa fabryka przebojów, przy których bawi się już kolejne pokolenie fanów. To oni są twórcami hitów „YMCA”, „Macho Man” czy „In the Navy”. Na każdym meczu reprezentacji Polski, czy to w piłkę nożną, siatkówkę czy koszykówkę, słyszymy „Polska, biało –
czerwoni”, a to przecież „Go West” autorstwa Village People.

Każdy koncert Village People to prawdziwy show sceniczny, zespół znany jest ze swoich kostiumów, w których występuje na scenie – wokaliści przebierają się za policjanta, Indianina, budowniczego, żołnierza, motocyklistę i kowboja.

– Zachęcamy publiczność, aby również przybyła w którymś z tych przebrań, aby wspólnie poczuć atmosferę najlepszej zabawy, tym bardziej że koncert odbywa się przed samymi Andrzejkami – czytamy w komunikacie organizatorów.

Miejsca stojące (płyta): 80 zł – do 15.10, 90 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu miejsca siedzące (amfiteatr): 100 zł – do 15.10, 115 zł – przedsprzedaż, 130 zł – w dniu koncertu.

Bilety dostępne w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach: Biletin.pl, Ticketpro.pl, eBilet.pl, Eventim.pl – rezerwacje: [email protected].