Vin Diesel śpiewa z Seleną Gomez

19 lutego 2017
ok. 1 minuta czytania

Gwiazdor „Szybkich i wściekłych” dograł swój głos do piosenki „It Ain’t Me” popowej wokalistki i norweskiego producenta. Dzień po imprezie Grammy, aktor wybrał się do studia Kygo, gdzie zarejestrował wokale. – Przez wiele lat brałem udział w karaoke dla oddanych fanów, pokazując swoja inną, bardziej emocjonalną stronę – zdradził Diesel. – Nigdy wcześniej nie zaproszono mnie jednak do profesjonalnego studia. Nigdy nie miałem też odwagi, żeby na poważnie spróbować z inżynierem dźwięku i całą resztą. Ten magik jakimś cudem wziął mój głos i dodał do superutalentowanej Seleny. Kygo odesłał mi gotowy numer i brak mi słów.

Nagrania, które jest nową wersją opublikowanego w tym tygodniu kawałka „It Ain’t Me”, można posłuchać tutaj. Na profilach Viana w mediach społecznościowych – na Instagramie czy Facebooku – można też znaleźć materiały ze studia.

Na YouTube dostępna jest natomiast podstawowa wersja „It Ain’t Me”, bez udziału Vina Diesela.

Przełomem w karierze Kygo był singel „Firestone” z 2014 roku (ponad 7 milionów sprzedanych egzemplarzy). W maju 2016 roku muzyk wydał debiutancki longplay „Cloud Nine”. Tego roku wystąpił też na Open’erze.

Vina Diesela w swym typowym, aktorskim wcieleniu już w najbliższy piątek, 24 lutego, będzie można oglądać w filmie „xXx: Reaktywacja”. Następnie w kwietniu do kin trafi obraz „Szybcy i wściekli 8” z jego udziałem, a w maju „Strażnicy galaktyki vol. 2”.