Vince Staples wspiera bibliotekę Michelle Obamy

15 marca 2018
ok. 1 minuta czytania

Vince Staples opublikował kilka dni temu kompozycję „Get the Fuck Off My Dick”, którą promował w dość dziwaczny sposób. Raper stworzył kampanie GoFundMe w stylu serwisów zbierających fundusze na różnego rodzaju przedsięwzięcia. Wedle pomysłu rapera, gdyby udało się zabrać 2 miliony dolarów, Vince Staples na zawsze przestałby zajmować się muzyką. Wkrótce okazało się, że jest to tylko kampania promocyjna wspierająca nową piosenkę rapera.

Ponieważ fani rapera, albo może antyfani, wpłacili 2022 dolarów Vince Staples postanowił podwoić tę sumę i całość wpłacić na konto Michelle Obama Library of Norf Long Beach. Biblioteka ta powstała z inicjatywy byłej pierwszej damy w 2016 roku.

Piosenka zatytułowana „Get the Fuck Off My Dick” trafiła już do serwisów streamingowych. Można jej posłuchać m.in. pod tym adresem.

Pochodzący z kalifornijskiego Long Beach raper na koncie ma album „Summertime ’06”, który wydał w czerwcu 2015 roku oraz „Big Fish Theory” z czerwca 2017. 24-latek jest płodnym artystą i może poszczycić się współpracą z takimi wykonawcami jak Alchemist, Common, Flume, Earl Sweatshirt, Jhené Aiko, Mac Miller, ScHoolboy Q czy Calms Casino.