\”Violetta\” na żywo w Łodzi

24 listopada 2014
ok. 1 minuta czytania

Z uwagi na popularność serialu Disney Channel \”Violetta\” oraz sukces europejskiej trasy \”Violetta In Concert\” zaplanowano europejskie tournée \”Violetta Live\”, które obejmie także Polskę.

Podczas koncertu w Łodzi wystąpią członkowie obsady serialu z Martiną Stoessel, grającą tytułową Violettę, na czele. Na scenie dołączą do niej Jorge Blanco (Leon), Diego Dominguez (Diego), Facundo Gambande (Maxi), Mercedes Lambre Ludmiła), Candelaria Molfese (Camila), Samuel Nascimiento (Broduey), Alba Rico Navarro (Naty) i Ruggero Pascquarelli (Federico). Show uświetni ekipa energicznych tancerzy i fantastyczny zespół muzyczny. Na koncercie usłyszeć będzie można najlepsze piosenki z trzech sezonów przebojowego serialu.

Obecnie trwają zdjęcia do trzeciego sezonu serialu, a \”Violetta\” święci tryumfy na każdym rynku, na którym się pojawia. Nazywana pierwszą operą mydlaną dla dzieci, produkcja skupia widzów wokół opowieści o życiu utalentowanej Violetty, która śpiewem i tańcem toruje sobie drogę przez trudności jej nastoletniego życia, kiedy to po wielu latach spędzonych w Europie, wraca do rodzimego Buenos Aires. \”Violettę\”, dubbingowaną w 15 językach, między kwietniem a czerwcem 2014 roku obejrzało ponad 40 milionów widzów. Violetta jest również ulubioną postacią wśród dziewczynek w wieku 6-14 lat w Polsce, Francji, Hiszpanii, Włoszech oraz Belgii Południowej.

Najtańsze dostępne bilety będą w cenie 129 złotych. Więcej informacji na stronie: Disney.pl/violettalive.