VNM na dziewiątej chmurze

17 października 2016
ok. 1 minuta czytania

Za muzykę w numerze odpowiedzialny jest Duit. Z kolei produkcją fabularyzowanego teledysku zajęła się ekipa Foxar. Z efektem można zapoznać się pod tym adresem.

Kawałek promuje longplay „Klaud N9jn”, który miał premierę w maju 2016 roku. To czwarta solowa, a pierwsza koncepcyjna płyta VNM-a. Raper wykorzystuje sny jako bazę do opowiedzenia historii swojego życia widzianej oczami mniej lub bardziej bliskich mu osób. Produkcją muzyczną albumu zajęli się m.in. B.Melo, Czarny HIFI, DrySkull, Du:it, Sherlock, SoDrumatic i inni.

Okładka płyty „KLAUD N9JN” to dzieło Bartka Kotera, który namalował obraz widoczny na froncie, oraz Karola Rycio odpowiedzialnego za oprawę graficzną.

Poza solową działalnością Tomasz Lewandowski, jak naprawdę nazywa się VNM, ma na koncie współpracę z takimi artystami jak Sokół, HiFi Banda, Pezet, Małolat, Pyskaty, DonGURALesko, Fokus, Brahu, Fu, Eldo czy Marysia Starosta. VNM pojawi się na nowej płycie „Ała.”, którą Ten Typ Mes wyda 4 listopada. O udziale rapera zdecydowali słuchacze.