Vogg Kiełtyka gitarzystą Machine Head

30 września 2019
ok. 1 minuta czytania

Informację o zatrudnieniu gitarzysty Vogga Kiełtyki oraz perkusisty Matta Alstona kapela podała na swoim profilu facebookowym. Zagrają oni z Machine Head podczas europejskiej części trasy. M.in. w Warszawie i Gdańsku. Podczas drugiej części touru u boku frontmana/gitarzysty Robba Flynna i basisty Jareda MacEacherna pojawią się oryginalny perkusista i gitarzysta Machine Head, Chris Kontos oraz Logan Mader.

– To zaszczyt występować razem z Mattem i Voggiem – mówi Robb Flynn. – Obaj są scenicznymi bestiami. Nie mogę się doczekać.

– Dorastałem przy ich muzyce i kiedy usłyszałem, że dołączę do nich podczas tej trasy, byłem wniebowzięty – mówi Vogg Kiełtyka. – Jako trzynastolatek uczyłem się piosenek z „Burn My Eyes”, który wciąż jest jednym z moich ulubionych albumów. Ta płyta miała również duży wpływ na moje umiejętności gry na gitarze. Machine Head to nie zespół, to instytucja, która wciąż ma duży wpływ na to, jak wygląda cała scena metalowa, więc dla mnie, jako muzyka i fana metalu, jest coś wyjątkowego, że mogę być małą częścią tego projektu.