Waka Flocka Flame i Good Charlotte kontra piksele

3 czerwca 2015
ok. 1 minuta czytania

Nagranie nosi tytuł „Game On”. Za produkcję odpowiada KoOoLkOjAk. Utworu można posłuchać pod tym adresem. Kawałek pojawi się na napisach końcowych.

W obrazie „Piksele” Ziemia zostaje zaatakowana przez obcych podszywających się pod bohaterów popularnych w latach 80. gier komputerowych (m.in. Donkey Konga, Space Invaders, Froggera i Pac-Mana). Prezydent Will Cooper (Kevin James) wzywa więc na pomoc swego kumpla ze szkoły, wytrawnego eksperta i gracza, Sama Brennera (Adam Sandler), by pokonał pikselowych najeźdźców. W obsadzie znaleźli się również Josh Gad, Michelle Monaghan, Peter Dinklage i Brian Cox.

Za kamerą stanął Chris Columbus („Harry Potter i kamień filozoficzny”, „Percy Jackson i bogowie olimpijscy: Złodziej pioruna”). „Piksele” stanowią pełnometrażową wersją krótkometrażówki autorstwa Patricka Jeana.

Premiera została wyznaczona na 24 lipca.

Waka Flocka Flame to raper z Atlanty. Jego ostatni album to „Triple F Life: Friends, Fans & Family” z czerwca 2012 roku. W tym roku powinniśmy doczekać się wydawnictwa „Flockaveli 2”.

Ostatnia płyta Good Charlotte to „Cardiology” z listopada 2010 roku.