Wieczór kawalerski z Guccim Mane’em

4 października 2017
ok. 1 minuta czytania

Najnowszy album Gucci Mane’a zatytułowany „Mr. Davis” ukaże się 13 października. Cztery dni później raper weźmie ślub ze swoją narzeczoną Keyshią Ka’oir. Znany z Migos Offset postanowił przygotować dla kolegi z branży wieczór kawalerski, który ostatecznie posłużył jako teledysk do utworu „Met Gala”.

Akcja wyreżyserowanego przez Be El Be klipu rozgrywa się w udekorowanej złotymi i czarnymi balonami willi. Głównymi bohaterkami są kobiety w samej bieliźnie. Wideo „Met Gala” można zobaczyć tutaj.

– Ma zajawkę i jest niebywale utalentowany. Kiedy Offset bierze się za coś, daje z siebie wszystko. Za każdym razem stara się napisać najlepszy wers w swoim życiu – mówi Gucci Mane.

Gucci Mane w grudniu 2017 roku wydał płytę „The Return Of East Atlanta Santa”. Było to pierwsze wydawnictwo rapera po pięcioletniej przerwie i po wyjściu z więzienia, do którego w 2014 roku trafił za posiadanie broni.

Grupa Migos najbardziej znana jest z singla „Versace” z 2013 roku. Debiutancki longplay zespołu Migos, „Yung Rich Nation”, miał premierę w lipcu 2015 roku. Drugi, „Culture”, ukazał się w styczniu 2017 roku. Migos współpracowali z takimi muzykami, jak Drake, Young Thug, Meek Mill, A$AP Ferg, Busta Rhymes, Wiz Khalifa, Travis Scott, French Montana, Future oraz wielu, wielu innych.