Wielkie tytuły Krystiana Ochmana

25 lutego 2021
ok. 1 minuta czytania

Po świetnie przyjętym singlu \”Światłocienie\” (1,5 miliona streamów na Spotify, 3 miliony wyświetleń na YouTube), Ochman powraca z nowym utworem \”Wielkie tytuły\”. Za produkcję piosenki tak jak w przypadku debiutu odpowiada @atutowy. To połączenie dwóch muzycznych światów gwarantuje świeżość oraz wyjątkowość na polskim rynku.

Krystian Ochman jest zwycięzcą 11. edycji \”The Voice of Poland\” oraz wnukiem słynnego polskiego tenora Wiesława Ochmana. Jego uczestnictwo w telewizyjnym show zostało bardzo entuzjastycznie przyjęte przez widzów. Krystian Ochman był nazywany objawieniem i fenomenem, a jego pierwszy autorski singiel \”Światłocienie\” był typowany jako jeden z najlepszych debiutanckich utworów laureatów \”The Voice of Poland\”.

Urodził się i wychował w USA, niedaleko Waszyngtonu. Jego rodzice wyjechali do Stanów na studia i do pracy jeszcze w czasach komunizmu. Przełomowym momentem w życiu Krystiana było zagranie roli księcia w licealnym przedstawieniu. Gdy dziadek wysłuchał jego występu, zasugerował pomysł podjęcia studiów na Akademii Muzycznej w Katowicach. Obok zdolności wokalnych, Krystian jest również instrumentalistą. Gra na fortepianie i trąbce oraz aktywnie uczestniczy w procesie twórczym podczas produkcji swojego materiału muzycznego.