Wiz Khalifa i Iggy Azalea rapują dla szybkich i wściekłych

17 lutego 2015
ok. 1 minuta czytania

Efektem kooperacji Amerykanina i Australijki jest numer „Go Hard or Go Home”. Piosenki pochodzącej z soundtracku siódmej odsłony „Szybkich i wściekłych” można posłuchać na YouTube.

Na soundtracku znalazł się też utwór Kid Inka, „Ride Out”, w którym gościnnie występują Tyga, Wale, YG i Rich Homie Quan. Płyta ze ścieżką muzyczną trafi do sprzedaży 17 marca.

W nadchodzącym obrazie Ian Show (Jason Statham) pragnie dokonać zemsty za śmierć brata Owena, eliminując Doma Toretto (Vin Diesel) i jego ekipę. Realizacja „Furious 7” została przerwana z powodu śmierci odtwórcy jednej z głównych ról. Paul Walker, wcielający się w Briana O’Connera, zginął w wypadku samochodowym w listopadzie 2013 roku.

W filmie występują także Tyrese Gibson, Tony Jaa, Kurt Russell, Nathalie Emmanuel, Djimon Hounsou, Lucas Black, John Brotherton, Michelle Rodriguez i Elsa Pataky.

Za kamerą stanął James Wan. Premierę wyznaczono na 3 kwietnia 2015 roku.

Dorobek Khalify zamyka longplay „Blacc Hollywood” z sierpnia 2014 roku.

Jedyny longplay, który Iggy Azalea ma w dorobku to „The New Classic” z kwietnia 2014 roku. 24 listopada ukazała się reedycja albumu przemianowana na „Reclassified”.