WNDKR i Lola Lynch rozgrzeją przed Anną Calvi

3 marca 2014
ok. 1 minuta czytania

8 marca w Krakowie (Studio) oraz dzień później w Warszawie (Basen) przed gwiazdą wieczoru pojawi się WNDKR. To solowy projekt Michała Wendekera, który w swojej muzyce łączy gitarowe brzmienia, z inspiracjami soulowymi i subtelną elektroniką. W ubiegłym roku ukazała się jego EP-ka „Underdog”, zarejestrowana w audycji Piotra Stelmacha w radiowej Trójce. Obecnie Michał pracuje nad debiutanckim albumem, którego producentem jest Piotr Waglewski, znany również jako Emade.

Z kolei poznański koncert Calvi (10 marca, Centrum Kultury Zamek) supportować będzie zespół Lola Lynch. To zwycięzcy zeszłorocznego przeglądu Festiwalu Jarocin, znani też z występów u boku White Lies oraz największych polskich gwiazd na festiwalach Soundrive w Gdańsku czy poznańskim Rocket Fest. Grupa pracuje nad długogrającym debiutem. Ich piosenka „Caffeine” ukaże się też na kompilacji „Polska Alternatywa” obok utworów takich artystów jak Skubas, Snowman czy Kim Nowak.

Bilety na koncerty Anny Calvi, w cenie od 85 zł, nadal do nabycia w stałych punktach sprzedaży, a także za pośrednictwem Ticketpro.pl, Eventim.pl oraz Biletomat.pl.