Wokalista Asking Alexandria dużo pije i nie przepija

17 stycznia 2017
ok. 1 minuta czytania

W filmiku widać Danny’ego przy barze, pochłaniającego kolejne kieliszki alkoholu w dość dużym tempie i bez przepijania. Piosenka nosi dość wymowny tytuł „Don’t Overdrink It”. Klip znajduje się na tej stronie.

Utwór pochodzi z solowego debiutu Worsnopa, utrzymanego w stylu outlaw country „The Long Road Home”, który ukaże się 17 lutego 2017 roku. Piosenki będą opowiadać o wielu ważnych doświadczeniach Danny’ego, choćby o jego walce z uzależnieniem od alkoholu.

Tracklista płyty:
„Prozac”
„Mexico”
„I Feel Like Shit”
„Anyone But Me”
„High”
„I Got Bones”
„Quite A While”
„Don’t Overdrink It”
„I’ll Hold On”
„Midnight Woman”
„Same Old Ending”
„The Man”

Wcześniej album promował kawałek „Mexico”. Teledysk do niego, na którym Danny dobrze się bawi w otoczeniu kumpli i seksownych dziewczyn, można zobaczyć na tej stronie.

Danny Worsnop oficjalnie powrócił do Asking Alexandria w październiku 2016 roku. Odszedł z grupy w styczniu roku 2015.

Angielska metalcore’owa ekipa wcześniej zapowiedziała europejską trasę, w ramach której 28 marca 2017 roku wystąpi w warszawskiej Proximie.

Istniejąca od 2008 roku Asking Alexandria proponuje słuchaczom wybuchową miksturę takich stylów jak metalcore i post hardcore, podlaną jednak dość melodyjnym i przebojowym sosem. Cechą charakterystyczną jej brzmienia jest też mieszanie mocnego, chropowatego śpiewu z partiami czystymi. Ostatnia płyta kapeli to „The Black” z 2016 roku.