Woodkid ponownie w Warszawie

13 sierpnia 2013
ok. 1 minuta czytania

Woodkid to niezwykły wokalista, producent, performer i reżyser, szerzej znany jest jako utalentowany twórca teledysków m.in. Lany Del Rey, Rihanny, Moby’ego czy Katy Perry. Zadebiutował w marcu 2011 roku utworem „Iron”, do którego sam stworzył porywający klip. Niezwykle malarski obraz w ciągu kilku miesięcy pobił rekordy popularności na YouTube (ponad 20 milionów odsłon). Piosenka została wybrana za motyw przewodni traileru gry „Assassin’s Creed: Revelations”, zaś zainspirowany jej tekstem, francuski dom mody Dior nazwał swoją kolekcję A Soldier On My Own.

W październiku wspólnie z Laną Del Rey, Woodkid zaprezentował „Iron” na żywo. Rok 2012 rozpoczął od prywatnego paryskiego show prosto z Wieży Eiffla, nadawanego na żywo na cały świat za pośrednictwem amerykańskiej platformy Noisey.com. W maju 2012 roku miała miejsce premiera drugiej EP-ki, „Run Boy Run” razem z teledyskiem do tytułowej piosenki, która była sequelem utworu „Iron”. Debiutancki album, „The Golden Age”, ukazał się w marcu tego roku, przynosząc kolejny singel „I Love You”.

W maju Woodkid zaprezentował swoje niezwykłe widowisko w Warszawie podczas FreeFormFestival. W grudniu powraca do Polski na jeden występ, szykując fanom niespodziankę.

Sprzedaż biletów ruszy 14 sierpnia.

Bilety dostępne w bileteriach Empik, Sklepach sieci Media Markt i Saturn, wszystkich punktach sieci Ebilet oraz na Goodmusic.pl