Woody Harrelson i Ice Cube w Drużynie A

1 kwietnia 2008
ok. 1 minuta czytania

Obraz będzie kinową wersją popularnego w latach 80. serialu „Drużyna A”. Bohaterami telewizyjnej opowieści byli weterani wojny w Wietnamie, niesłusznie oskarżeni o napad na bank. Po ucieczce z więzienia wyjęty spod prawa zespół zaczął świadczyć usługi w charakterze „bohaterów do wynajęcia”.

W uwspółcześnionej wersji kinowej Drużyna A składać się będzie z weteranów wojny w Iraku. W filmie nie zabraknie również potentatów olejowych oraz broni laserowej.

Za kamerą staje John Singelton. Autorami scenariusza są Michael Brandt i Derek Haas. Produkcją zajmuje się Stephen J. Cannell.

Harrelsona polscy widzowie mogli ostatnio zobaczyć w dramacie „To nie jest kraj dla starych ludzi”.

Ice Cube zakończył niedawno prace na planie filmu „The Longshots” w reżyserii Freda Dursta. Amerykańska premiera obrazu odbędzie się 25 lipca.

Dotychczasową dyskografię Kalifornijczyka wieńczy wydawnictwo „Laugh Now, Cry Later” z czerwca 2006 roku. 16 czerwca ukaże się nowa płyta, „Raw Footage”. Na profilu My Space twórcy można zapoznać się z dwoma nowymi kawałkami – „GRMMDI” i „Gangsta Rap Made Me Do It”. Do drugiego z nagrań powstał teledysk, który można obejrzeć pod tym adresem.