Wspaniała J.Lo

17 czerwca 2004
ok. 1 minuta czytania

Zgodnie z ostatnimi doniesieniami, J.Lo bardzo chciałaby zagrać Wonder Woman. Obraz ma być remakiem serialu o „wspaniałej kobiecie”, który święcił największe sukcesy w latach 70. Jego bohaterką była wiecznie młoda amazonka, księżniczka Diana. Bohaterka miała możliwość przeobrażania się w tytułową Wonder Woman, której siłę dawał magiczny pas, bransoletki chroniły ją przed kulami, a tiara służyła jej jako tajna broń – zmuszała do mówienia prawdy. Postać komiksowej superbohaterki powstała w 1941 roku za sprawą Williama Moultona Marstona. Wonder Woman stała się popkulturowym symbolem feminizmu i wyzwolenia.

Scenariusz filmu pisze Laeta Kalogridis. Akcja jej „Wonder Woman” będzie rozgrywać się we współczesności. Produkcją projektu zajmą się Joel Silver i Leonard Goldberg. Nie wiadomo jeszcze, kiedy rozpoczną się zdjęcia. Obraz powstaje dla wytwórni Warner Bros. Pictures.

Lopez chciałaby zagrać w produkcji, ponieważ była wielką fanką serialu, a poza tym… niezwykle podobał się jej kostium, w jaki ubrana była Wonder Woman.