Wspaniały prezent urodzinowy Drake’a

25 października 2016
ok. 1 minuta czytania

Z okazji 30. urodzin, raper otrzymał oprawione w ramkę zdjęcie. Oczywiście nie była to byle jaka fotka, lecz grafika przedstawiająca Sade z odręcznie napisanymi przez wokalistkę życzeniami. – 24 października 1989 roku był dobrym dniem – napisała autorka przeboju „Sweetest Taboo”. – Błyszcz, Drake’u.

Kanadyjczyk oczywiście pochwalił się podarkiem i można go zobaczyć na jego Instagramie. – Obudziłem się i zobaczyłem najpiękniejszą kobietę, jaka kiedykolwiek gościła w moim domu – napisał.

Drake w przeszłości mówił, iż chciałby bardzo współpracować z Sade.

Drake to kanadyjski raper, który – po serii mikstejpów – zadebiutował oficjalnie w 2010 roku longplayem „Thank Me Later”. Wydany w 2011 wspólny utwór z Rihanną, „Take Care”, stał się międzynarodowym przebojem i sprawił, że zatytułowany tak samo album był jednym z najważniejszych w 2011 roku. Dzieło zostało wyróżnione m.in. Grammy. Trzecia płyta, „Nothing Was the Same”, ukazała się w 2013 roku, a najnowsza „Views”, w kwietniu 2016 roku. Wszystkie albumy artysty pokryły się w Kanadzie przynajmniej platyną. Jeszcze lepiej jego krążki sprzedają się w Stanach Zjednoczonych. Nagrywał z Eminemem, Rihanną, Nicki Minaj, The Weekndem, Timbalandem, Justinem Bieberem czy Beyoncé.

Największe przeboje Sade to „Smooth Operator”, „The Sweetest Taboo” czy „No Ordinary Love”.