Wulkaniczna fotografia DJ-a Snake’a z Seleną Gomez

24 września 2018
ok. 1 minuta czytania

DJ Snake wrzucił na profil na Instagramie zdjęcie z Seleną Gomez. Artyści ubrani są w zdecydowanie zielone stroje, a dodatkowo otoczeni są roślinnością. Fotografia pochodzi prawdopodobnie z planu teledysku do piosenki „Taki Taki”, która ma się pojawić już 28 września. Artysta jako opis zdjęcie dał tylko ikonkę… wulkanu.

William Sami Étienne Grigahcine, znany jako DJ Snake, ma na koncie jeden album. Płyta „Encore” ukazała się w 2016 roku.

Selena Gomez to jedna z największych gwiazd popu. Sprzedała 7 milionów płyt i 22 miliony singli na całym świecie. Jej najnowszy krążek, „Revival”, miał premierę w 2015 roku.

Amerykankę ostatnio można było podziwiać w komedii „Sąsiedzi 2” oraz obrazie „The Fundamentals of Caring”. Zagrała też w reżyserskim projekcie Jamesa Franco, ekranizacji powieści Johna Steinbecka „W niepewnym boju” („In Dubious Battle”). Ostatnio zaangażowana była (jako producentka wykonawcza) w serial „Trzynaście powodów”, do którego nagrała też piosenki, w tym cover Yazoo.

„The Dead Don’t Die ” to nowy film Jima Jarmuscha, w którym Selena Gomez zagrała u boku Adama Drivera, Chloë Sevigny, Steve’a Buscemiego.