Wyślij SMS, by zdobyć bilet na koncert Gorillaz

10 maja 2017
ok. 2 minut czytania

Przypomnijmy, że animowana grupa Damona Albarna 14 czerwca pojawi się w Warszawie, w Nowym Teatrze, a następnie 18 czerwca w Katowicach, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Koncerty będą częścią minitrasy, w ramach której Gorillaz odwiedzą Polskę, Węgry i Niemcy.

Na polskie występy Gorillaz bilety będą dostępne od godziny 12:00 w poniedziałek 15 maja poprzez system transakcyjny aplikacji Going. na stronie electronicbeats.pl. Tego dnia tylko użytkownicy T-Mobile będą mogli zdobyć bilety. Wszyscy fani z T-Mobile będą musieli wysłać SMSa o treści Gorillaz na numer 80557. W odpowiedzi otrzymają kod uprawniający do otrzymania maksymalnie dwóch biletów – aby je nabyć, będą musieli pokryć tylko opłatę transakcyjną, która wynosi 1,23 zł brutto od każdego biletu.

Wszystkie bilety będą imienne i nie będzie możliwości zmiany nazwiska widniejącego na wejściówce.

Regularna dystrybucja biletów dla wszystkich wystartuje 17 maja 2017 i będzie realizowana w dwóch etapach, do wyczerpania dostępnej puli:

1. 17 maja 2017 od godz. 12.00
2. 25 maja 2017 od godz. 12.00

Szczegółowy regulamin dystrybucji dostępny będzie 15 maja 2017 na Electronicbeats.pl i na stronie Goingapp.pl.

Koncert Gorillaz w Kolonii, który odbędzie się 20 czerwca, będzie pierwszym w historii występem zespołu, który każdy z nas będzie mógł zobaczyć online w technice 360 stopni.

Pomysł na wirtualny zespół Gorillaz narodził się w głowie Damona Albarna i Jamiego Hewletta. Od 1998 roku formacja sprzedała blisko 20 mln albumów i singli na świecie. Na koncie ma przeboje „Clint Eastwood”, „Feel Good Inc.” czy „DARE”. 28 kwietnia ukazała się nowa płyta formacji, „Humanz”. Wśród gości na krążku znaleźli się De La Soul, Mavis Staples, Benjamin Clementine, Noel Gallagher, Jehnny Beth z Savages czy Rag’n’bone Man.