Zakochana Shakira dla Gerarda Piqué

7 kwietnia 2017
ok. 1 minuta czytania

Utwór nosi tytuł „Me Enamoré”, co po hiszpańsku oznacza „zakochałam się”. Piosenkarka sama skomponowała utwór i zadedykowała go mężowi, Gerardowi Piqué znanemu z piłkarskiego klubu FC Barcelona. Animowaną tekstówkę do utworu można obejrzeć na YouTube. Singel dostępny jest tutaj.

„Me Enamoré” to popowa piosenka z elementami charakterystycznego reggaeton. Za jej produkcję odpowiada Rayito (Ricky Martin, Julio Iglesias) oraz grupa Rude Boyz, producenci stojący za hitem „Chantaje”. Singel zapowiada nowy album Shakiry, który ma ukazać się w tym roku.

Shakira, małżonka obrońcy FC Barcelona, Gerarda Piqué, matka dwójki jego synów, to autorka przebojów „Whenever, Wherever”, „Hips Don’t Lie”, „Beautiful Liar” i „Waka Waka (This Time For Africa)” oraz „Loca”. W marcu 2014 roku ukazała się ostatnia płyta piosenkarki zatytułowana po prostu „Shakira”. Gwiazda wypuściła na początku 2016 roku singel „Try Everything” nagrany do animacji „Zwierzogród”, w którym użyczyła głosu gazeli. Niedawno zaśpiewał gościnnie w piosence „Deja Vu” Prince’a Royce’a, a także współpracowała z Malumą i Black M.