Zara Larsson nie rozmawia o miłości

12 stycznia 2021
ok. 2 minut czytania

Zara Larsson wchodzi w nowy rok z nowym singlem \”Talk About Love\”, w którym gościnnie wziął udział Young Thug. Wokalistka podzieliła się również z fanami informacjami o jej nadchodzącym albumie \”Poster Girl\”, który ukaże się 5 marca. Wyprodukowany przez Mike’a Sabatha (Lizzo, Meghan Trainor, Jonas Brothers) przepełniony energią singiel, jasno informuje, że artystka nie ma zamiaru rozmawiać o miłości.
Zmysłowego klimatu kawałkowi dodaje przepełniony tańcem teledysk, za którego reżyserię odpowiada Ryder Ripps.

Utwór \”Talk About Love\” opowiada o tym momencie relacji, gdy dwoje ludzi ludzie dopiero decyduje, kim są dla siebie. To wspaniały czas, ale także bardzo delikatny, do momentu w którym ktoś zacznie zadawać niewygodnie pytania – dla niektórych to zabiera całą magię. \”Talk About Love\” jest o delektowaniu się tym momentem niepewności.

Nowy singiel ukazał się niedługo po ostatnim hicie artystki \”WOW\”, który stał się sensacja w platformie TikTok i znalazł się w filmie \”Work It\” produkcji Netflixa. Utwór ma na ten moment ponad 100 milionów odtworzeń.

Zara Larsson w wieku 15 lat miała już w dorobku piosenkę na pierwszym miejscu list przebojów. Jej szósty zmysł do brzmienia doprowadził do wydania licznych popowych klasyków, takich jak: \”Lush Life\”, \”I Would Like\”, \”Symphony\”, \”Never Forget You\”, czy \”Ruin My Life\”. Wokalistka grała koncerty i współpracowała z wieloma popularnymi artystami, między innymi z Edem Sheeranem, BTS, Ty Dolla $ignem oraz z Murą Masą.

Jej debiutancki album \”So Good\” to drugi najczęściej odtwarzany debiutancki album na Spotify nagrany przez kobietę – zgromadził aż 5,5 miliarda streamów. W 2017 roku Zara zagrała koncert towarzyszący ceremonii wręczenia Pokojowej Nagrody Nobla.