Zara Larsson przedstawia \”Love Me Land\”

12 lipca 2020
ok. 2 minut czytania

\”Love Me Land\” to zwiastun nadchodzącego, gorąco oczekiwanego, drugiego albumu Zary Larsson. Piosenka powstała we współpracy z Justinem Tranterem oraz Julią Michaels (Justin Bieber, Selena Gomez, Dua Lipa). Utwór łączy elementy dyskotekowego popu i R&B. Teledysk, ukazujący wokalistkę tańczącą w futurystycznym sześcianie prosto ze świata science fiction, świetnie oddaje klimat nagrania.

– Napisałam \”Love Me Lan\” wraz z moimi przyjaciółmi – Justinem i Julią, podczas pracy nad tekstami na drugi album – mówi artystka. – To był taki moment olśnienia, którego wreszcie doznałam, próbując odkryć i zrozumieć, co to znaczy dla mnie być kobietą i artystką. Utwór jest o niespodziewanym zakochaniu się, ale przejęciu nad tym kontroli i czerpaniu z tego, co najlepsze! Ten kawałek łączy to, co kocham najbardziej – siłę kobiet oraz popowe bangery.W tym momencie każdy z nas musi funkcjonować w tym przerażającym i pełnym niepewności świecie oraz zmierzyć się z trudną rzeczywistością. Mam nadzieję, że dzięki tej piosence będziecie mogli chociaż na chwilę zapomnieć o problemach. Taniec potrafi czasami być rozwiązaniem na wszystko.

Pierwszy album Zary Larsson \”So Good\” to drugi najczęściej odtwarzany debiut na Spotify nagrany przez kobietę – zgromadził aż 5,5 miliarda streamów. Twórczość artystki to hit za hitem, wliczając w to potrójnie platynowy \”Never Forget You\”, w którym gościnnie pojawił się MNEK, platynowy singiel \”Lush Life\” oraz \”Ain\’t My Fault\” oraz kawałek \”Ruin My Life\”, który niedawno pokrył się złotem. Oprócz licznych nominacji artystka otrzymała różne nagrody i odznaczenia takie jak Swedish Grammy Awards, Nickelodeon Kids\' Choice Awards, MTV EMA i wiele innych. W 2017 roku Zara zagrała koncert towarzyszący ceremonii wręczenia Pokojowej Nagrody Nobla.