Zayn Malik i Sia od zmierzchu do świtu

2 września 2017
ok. 2 minut czytania

Utwór nosi tytuł „Dusk Till Dawn”. W piosence gościnnie usłyszymy Się Furler. Premierę wyznaczono na 7 września. Jednocześnie ukaże się klip, za którego kamera staje Marc Webb, reżyser filmów „500 dni miłości”, „Niesamowity Spider-Man” czy „Niesamowity Spider-Man 2”. W roli głównej w teledysku pojawi się znana z serialu „Dziewczyny”, Jemima Kirke. Zapowiedź w postaci stylowego plakatu filmowego można obejrzeć pod tym adresem.

Były członek One Direction, pracuje obecnie nad nową solową płytą. Dzieło ma być bardziej pogodne i dojrzałe niż poprzednik. Pierwszą odsłoną był singel „Still Got Time” z udziałem PartyNextDoora.

Zayn zdobył rozgłos za sprawą brytyjskiego „X-Factora”, gdzie trafił jako solista. W trakcie programu z jego udziałem powołano do życia zespół One Direction, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Ich płyty rozeszły się w nakładzie 20 milionów egzemplarzy, a trasa „Where We Are” przyniosła w 2014 roku 282 miliony dolarów zysku. W marcu 2015 roku Anglik ogłosił, iż odchodzi z One Direction. Jego solowy debiut, „Mind of Mine”, trafił do sprzedaży 25 marca 2016 roku, a promował go przebój „Pillowtalk”. Nagrał też z Taylor Swift utwór „I Don’t Wanna Live Forever” do filmu „Ciemniejsza strona Graya”.

Sia Furler muzyczną karierę rozpoczynała od wokalnych, gościnnych występów głównie w utworach Zero 7. Pierwszy własny longplay, „OnlySee”, wydała w 1997 roku. Jednocześnie prowadziła karierę solową i zdobywała uznanie jako autorka piosenek dla innych wykonawców. Z jej talentu korzystali Beyoncé, Kylie Minogue, Flo Rida czy Rihanna, dla której przygotowała przebój „Diamonds”. Współtworzyła też utwory „Titanium” David Guetta i „Wild Ones” Flo Ridy, w których zresztą również zaśpiewała. Ważnym momentem w karierze pochodzącej z Adelaide artystki było wydanie płyty „1000 Forms of Fear” (2014), z której pochodził hit „Chandelier”. Jej najnowsze wydawnictwo to „This Is Acting” ze stycznia 2016 roku.