Zayn Malik i Taylor Swift niszczą rzeczy przez Christiana Greya

26 stycznia 2017
ok. 2 minut czytania

W minizwiastunie widzimy, jak wokalista niszczy hotelowy pokój i znajdujące się w nim przedmioty. Gwiazda widziana jest z kolei na hotelowym korytarzu. Teaser znajduje się tutaj.

Z wcześniejszych doniesień wiadomo, że zdjęcia kręcono w luksusowym przybytku w Londynie, gdzie cena za noc to 2,500 funtów.

Jak podał „The Sun” Zayn Malik darł poduszki i roztrzaskał lampę, a jego śpiewająca koleżanka podpaliła zasłony. Wszystko było oczywiście częścią scenariusza. Wcześniej wyłączono czujniki dymu, by nie włączył się alarm pożarowy i nie trzeba było ewakuować hotelu.

Całość będzie można obejrzeć wkrótce.

Ballada „I Don’t Wanna Live Forever” posłużyła za tło nowego trailera, który można obejrzeć tutaj.

Na soundtracku do filmu znajdą się także numery Halsey, Tove Lo, Johna Legenda, Kygo, Sii, Corinne Bailey Rae oraz „Bom Bidi Bom” w wykonaniu Nicka Jonasa i Nicki Minaj.

Przypomnijmy, że obraz „Ciemniejsza strona Greya” ukazuje dalsze losy romansu Christiana Greya (Jamie Dornan) i Anastasii Steele (Dakota Johnson). W nowej odsłonie pojawia się Kim Basinger, która wystąpi jako Elena Lincoln. Kobieta znana także jako „Pani Robinson” jest byłą kochanką i partnerką biznesową Greya. To właśnie ona wprowadziła Greya do środowiska BDSM.

Swój udział w produkcji potwierdzili również Tyler Hoechlin, Luke Grimes, Eloise Mumford, Victor Rasuk, Rita Ora, Bella Heathcote, Max Martini i Marcia Gay Harden, a także Eric Johnson, Fay Masterson i Robinne Lee.

„Ciemniejsza strona Greya” trafi do kin 10 lutego 2017 roku.