Zayn Malik jest blondynem

12 marca 2018
ok. 1 minuta czytania

Były wokalista One Direction opublikował dziś swoją fotografię na Instagramie opatrzoną podpisem: „Słońce świeci, piękną mamy pogodę.” Artysta do zdjęcia zapozował bez koszulki , pokazując nieco swoich tatuaży, ale przede wszystkim prezentując nowe blond włosy. Fotkę można sprawdzić pod tym adresem.

O godzinie 15 w poniedziałek blondyna Zayna Malika pilobiło już 2785152 fanów. Wiekszoiśc z nich wychwala nowy wygląd wokalisty.

Zayn Malik opublikował właśnie remiks utworu Augusta Alsiny „Don’t Matter”.

Zayn Malik zdobył rozgłos za sprawą brytyjskiego „X-Factora”, gdzie trafił jako solista. W trakcie programu z jego udziałem powołano do życia zespół One Direction, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Ich płyty rozeszły się w nakładzie 20 milionów egzemplarzy, a trasa „Where We Are” przyniosła w 2014 roku 282 miliony dolarów zysku. W marcu 2015 roku Anglik ogłosił, iż odchodzi z One Direction. Jego solowy debiut, „Mind of Mine”, trafił do sprzedaży 25 marca 2016 roku, a promował go przebój „Pillowtalk”. Nagrał też z Taylor Swift utwór „I Don’t Wanna Live Forever” do filmu „Ciemniejsza strona Graya”.