Zayn Malik publikuje piosenkę po wycieku

11 marca 2018
ok. 1 minuta czytania

Znany z One Direction wokalista zaprezentował remiks utworu Augusta Alsiny „Don’t Matter”.

– Ta piosenka nie była przeznaczona do publikacji – napisał na Twitterze artysta. – Ale z powodu braku profesjonalizmu znalazła się w sieci. Moi fani znaczą dla mnie więcej niż głupi wyciek.

Utwór można posłuchać poniżej.

Zayn Malik zdobył rozgłos za sprawą brytyjskiego „X-Factora”, gdzie trafił jako solista. W trakcie programu z jego udziałem powołano do życia zespół One Direction, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Ich płyty rozeszły się w nakładzie 20 milionów egzemplarzy, a trasa „Where We Are” przyniosła w 2014 roku 282 miliony dolarów zysku. W marcu 2015 roku Anglik ogłosił, iż odchodzi z One Direction. Jego solowy debiut, „Mind of Mine”, trafił do sprzedaży 25 marca 2016 roku, a promował go przebój „Pillowtalk”. Nagrał też z Taylor Swift utwór „I Don’t Wanna Live Forever” do filmu „Ciemniejsza strona Graya”.

August Alsina zadebiutował albumem „Testimony”, który ukazał się 15 kwietnia 2014 roku nakładem Def Jam Recordings. Z krążka pochodzą single „I Luv This Shit”, „Ghetto”, „Numb” i „Make It Home”. Kolejny album pochodzącego z Nowego Orleanu wykonawcy to „This Thing Called Life” z końca 2015 roku. Poniżej można wysłuchać oryginalnej wersji „Don’t Matter”.