Zayn z pomocą PartyNextDoora

22 marca 2017
ok. 1 minuta czytania

Utwór nosi tytuł \”Still Got Time\” i jest pierwszym nagraniem byłego członka One Direction od czasu \”I Don\’t Wanna Live Forever\”, duetu z Taylor Swift. Na razie muzyk zaprezentował tylko okładkę, która można obejrzeć na jego Twitterze. Zapewnił też, że numer poznamy wkrótce.

PartyNextDoor ostatnio na brak ofert współpracy narzekać nie może. Gościł w piosenkach Major Lazer i Nicki Minaj czy Drake\’a. Jahron Brathwaite, jak naprawdę nazywa się hiphopowy artysta, na koncie ma dwie płyty – \”PartyNextDoor Two\” (2014) i \”PartyNextDoor 3\” (2016).

Zayn zdobył rozgłos za sprawą brytyjskiego \”X-Factora\”, gdzie trafił jako solista. W trakcie programu z jego udziałem powołano do życia zespół One Direction, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Ich płyty rozeszły się w nakładzie 20 milionów egzemplarzy, a trasa \”Where We Are\” przyniosła w 2014 roku 282 miliony dolarów zysku. W marcu 2015 roku Anglik ogłosił, iż odchodzi z One Direction. Jego solowy debiut, \”Mind of Mine\”, trafił do sprzedaży 25 marca 2016 roku, a promował go przebój \”Pillowtalk\”.