Zayn znów z boysbandem

7 września 2016
ok. 1 minuta czytania

Wokalista zajmie się produkcją cyklu razem z Dickiem Wolfem. Projekt powstaje dla NBC. Scenariusz piszą Sherri Cooper Landsman i Jennifer Levin. Serial częściowo będzie oparty na doświadczeniach Zayna.

Na ekranie będziemy śledzić poczynania odnoszącego wielkie sukcesy boysbandu, przybliżając ekscytację, rywalizację i dobrą zabawę, jaka się z tym łączy, ale także presję, z tym związaną. W planach jest zaangażowanie prawdziwych muzyków i stworzenie oryginalnych piosenek.

– Byliśmy zaintrygowani tym, co Zayn może wnieść do tego projektu – mówi Wolf. – Obsada i muzyka będą kluczowymi elementami naszej produkcji, zapewniając jej wielopoziomowy wymiar.

Produkcją zajmą się Dick i Noelle Wolfowie, Zayn Malik, Amanda Ghost, Peter Jankowski, Sherri Cooper Landsman i Jennifer Levin.

Zayn zdobył rozgłos za sprawą brytyjskiego „X-Factora”, gdzie trafił jako solista. W trakcie programu z jego udziałem powołano do życia zespół One Direction, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Ich płyty rozeszły się w nakładzie 20 milionów egzemplarzy. Ich trasa „Where We Are” przyniosła w 2014 roku 282 miliony dolarów zysku.

Artysta opuścił szeregi formacji w marcu 2015 roku. Jego solowy debiut, „Mind of Mine”, trafił do sprzedaży 25 marca 2016 roku, a promował go przebój „Pillowtalk”. 23-latek nagrał niedawno piosenkę „wHo” na soundtrack do filmu „Ghostbusters. Pogromcy duchów” oraz numer „Freedun” na płytę M.I.A.