Zdjęcia do serialu 50 Centa wstrzymane

10 grudnia 2018
ok. 1 minuta czytania

Na planie zginał 63-letni asystent Pedro Jimenez. Mężczyzna został uderzony przez samochód i zmarł w wyniku obrażeń. Nie wiadomo dokładnie jak doszło do wypadku. Sprawę bada nowojorska policja. Nie wiadomo też na jak długo zostanie wstrzymana praca przy serialu.

W tej chwili trwają zdjęcia do szóstego sezonu. Głównym bohaterem „Power” jest James „Ghost” St. Patrick (w tej roli Omari Hardwick), zamożny właściciel nocnego klubu. Ghost prowadzi podwójne życie i kiedy nie ma go w klubie, rządzi nowojorskim światem narkotyków. W serialu występują także Lela Loren, Naturi Naughton, Joseph Sikora, Andy Bean czy Adam Huss.

50 Cent też grał w serialu, ale ze względu na inne projekty zdecydował się pozostać jedynie przy obowiązkach producenckich.

50 Cent to popularny amerykański raper, aktor i biznesmen. Curtis Jackson, jak naprawdę nazywa się artysta, ma gangsterską przeszłość. W 2000 roku cudem uniknął śmierci, gdy został 9-krotnie postrzelony. Jego talent odkrył Eminem. Debiut 50 Centa, „Get Rich or Die Tryin'” (2003), 6 razy pokrył się platyną, kolejny album – „The Massacre” (2005) – 5 razy. Największe hity Amerykanina to „In da Club”, „Candy Shop” czy „Just a Lil Bit”. Oficjalny muzyczny dorobek 50 Centa zamyka płyta „Animal Ambition” z czerwca 2014 roku.