Zedd jest teraz szczęśliwy

23 sierpnia 2018
ok. 1 minuta czytania

– „Happy Now” to jeden z najbardziej organicznie brzmiących kawałków, jakie ostatnio napisałem – zapewnia DJ i producent. – Większość tego, co słyszycie w utworze, to żywe instrumenty. Dużo pianina i gitary. W warstwie tekstowej utwór jest zarówno wesoły i smutny, w muzycznej przeważają wesołe tony. Mam nadzieję, że „Happy Now” przypadnie Wam do gustu.

– „Happy Now” to dla mnie więcej niż piosenka – dodaje Elley Duhé. – To bardzo ważny moment w moim życiu, możliwość współpracy z jednym z najlepszych DJ-ów i producentów naszych czasów. Możliwość stworzenia od zera czegoś pięknego, znaczącego z grupą nieznajomych – o tym opowiada ten utwór. Chciałabym bardzo podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do powstania kawałka.

Wideo do nagrania nakręcił Dori Oskowitz. W mrocznym teledysku widzimy kobietę, która postanawia zemścić się, kiedy odkrywa niewierność kochanka.

„Happy Now” to następca „The Middle”, które Zedd nagrał z Maren Morris oraz Grey. Hit spędził 23 tygodnie na liście Billboard Hot 100 i zgromadził ponad 800 mln streamów. Inny przebój Zedda to duet „Stay” z Alessią Carą, za który artysta otrzymał drugą nominację do Grammy w karierze.