Zedd remiksuje Shawna Mendesa

27 września 2018
ok. 1 minuta czytania

Shawn Mendes połączył siły z laureatem Grammy, DJ-em i producentem Zeddem. Ich wspólne dzieło to remiks singla Mendesa, „Lost In Japan”. Kawałek to drugi utwór promujący trzeci album Shawna Mendesa. Następca „In My Blood” w wersji albumowej został odsłuchany już ponad 200 milionów razy na całym świecie w serwisach streamingowych. Czas na odświeżoną wersję.

Chciałem, by mój kolejny singiel zabrzmiał jeszcze bardziej ekscytująco – mówi Shawn Mendes. – Ponieważ przyjaźnimy się z Zeddem, był on moim naturalnym wyborem do przygotowania remiksu. Nie mogę się doczekać premiery.

– Bardzo się ucieszyłem, kiedy otrzymałem propozycję współpracy od Shawna – Zedd nie ukrywa, że „Lost In Japan” to jego ulubiony kawałek z „Shawn Mendes”.- Postarałem się połączyć nasze muzyczne światy i zabrać w takie miejsce, w które żaden z nas nie dotarłby samodzielnie.

Shawn Mendes to 19-latek z Toronto. Jego idolami są John Mayer, Ed Sheeran, Justin Timberlake i Bruno Mars. Na koncie ma płyty – „Handwritten” (2015) i „Illuminate” (2016). Kanadyjczyk wylansował przeboje „Stitches”, „Life of the Party” czy „Treat You Better”. Użyczył też głosu w animacji „Bez szans”.

Pierwszy koncert Shawna Mendesa w Polsce odbędzie się 2 kwietnia 2019 roku w Arenie Kraków.