Zendaya wraca z \”Euforią\”

20 października 2020
ok. 2 minut czytania

Pierwszy odcinek specjalny skoncentruje się na Rue (Zendaya), którą obserwujemy podczas obchodów Bożego Narodzenia, po tym jak Jules zostawiła ją na stacji kolejowej pod koniec pierwszego sezonu. Odcinek zatytułowany \”Trouble Don\’t Last Always\” napisał i wyreżyserował pomysłodawca serialu Sam Levinson. Poza Zendayą zobaczymy w nim także Colmana Domingo, który wystąpił w pierwszym sezonie produkcji.

Twórcą \”Euforii\” jest Sam Levinson, który odpowiada za scenariusz produkcji, jest także jednym z jej producentów wykonawczych. Obowiązki pozostałych producentów wykonawczych pełnili Ravi Nandan, Kevin Turen, Drake, Future the Prince, Hadas Mozes Lichtenstein, Ron Leshem, Daphna Levin, Tmira Yardeni, Mirit Toovi, Yoram Mokady oraz Gary Lennon. Współproducentem jest Will Greenfield. Serial został wyprodukowany we współpracy ze spółką A24 i jest oparty na izraelskiej produkcji o tym samym tytule. Jej pomysłodawcami są Ron Leshem i Daphna Levin ze spółki HOT.

Serial HBO \”Euforia\” otrzymał w tym roku trzy nagrody Emmy, w tym dla najlepszej aktorki w serialu obyczajowym (Zendaya), za najlepszą współczesną charakteryzację (naturalną) oraz za najlepszą oryginalną muzykę i słowa (Labrinth – \”All For Us\”).

Premiera pierwszego specjalnego odcinka serialu Euforia odbędzie 7 grudnia w HBO GO. Data premiery drugiego odcinka zostanie ogłoszona wkrótce. Oba odcinki specjalne zostały przygotowane z uwzględnieniem wszystkich procedur bezpieczeństwa związanych z COVID-19.

Zendaya, prawdopodobnie wcieli się niedługo w postać muzycznej gwiazdy sprzed kilku dekad – Ronnie Spector.

Zendaya jest również wokalistką, acz na koncie ma tylko jedną imienną płytę z 2013 roku.