Złota Kylie Jenner w klipie Travisa Scotta

7 sierpnia 2018
ok. 1 minuta czytania

W piosence promującej album „Astroworld” udzielają się James Blake, Kid Cudi, Philip Bailey oraz na harmonijce Stevie Wonder. W klipie wyreżyserowanym przez Dave’a Meyersa Travis Scott gra proroka, który najpierw zajmuje się wypasem owiec, potem chrzci ludzi w rzece a na koniec na wielkim smoku zapowiada apokalipsę. Dziewczyna Travisa Scotta, Kylie Jenner, pojawia się natomiast w krótkiej scenie, cała w złocie.

Travis Scott to raper i producent z Houston, z Teksasu. W 2012 roku podpisał kontrakt z Epic Records. Na koncie ma trzy albumy „Rodeo” (2015), „Birds in the Trap Sing McKnight” (2016) oraz „Astroworld”. Z drugiego pochodzi numer „Goosebumps”.

Jeszcze 10 lat temu, gdy kanał E! rozpoczynał emisję reality show „Z kamerą u Kardashianów”, nikt nie spodziewał się, że w ciągu dekady główną gwiazdą rodziny Kardashian zostanie najmłodsza i najbardziej niepozorna z sióstr. Po latach obcowania z kamerami i kilkunastu sezonach serialu niegdyś skromna i cicha Kylie jest teraz sławna, piękna, bogata i zakochana – to wszystko mając 20 lat. O jej kosmetyki, ubrania sygnowane nazwiskiem czy aplikacje biją się wszystkie nastolatki na świecie, a każdy reklamowany przez nią produkt wyprzedaje się jak świeże bułeczki. Nazywana królową social media czy boginią selfie, młoda kobieta ma ogromny talent do interesów i stara się go wykorzystać na każdej płaszczyźnie swojej działalności, budując w ekspresowym tempie swoje imperium. Ostatnio zagrała w filmie „Ocean’s 8”.