Zobacz \”Aferę\” Viki Gabor

16 października 2020
ok. 1 minuta czytania

Miniony rok Viki Gabor może z pewnością zaliczyć do udanych. Wygrana w prestiżowym konkursie Eurowizja Junior 2019, ogólnopolski hit \”Ramię w Ramię\” z legendą polskiej sceny Kayah, międzynarodowe sukcesy z utworami \”Getaway\” i \”Forever and a Night\”, podwójnie platynowe wyróżnienia za utwory \”Superhero\” i \”Ramię w ramię\”, a także złoto za singiel \”Getaway\”. A to wszystko zwieńczone premierą debiutanckiego albumu \”Getaway (Into My Imagination)\” na początku września tego roku z premierą w aż 18 krajach. Mogłoby się wydawać, że Viki zapracowała na chwilę wytchnienia, ale jak mówi sama wokalistka – kocha zaskakiwać swoich fanów, dlatego ciężko pracuje, przygotowując fanom kolejne niespodzianki.

Jakiś czas temu Viki sprytnie przemyciła za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych pytanie, do jakiego utworu jej fani chcieliby zobaczyć teledysk. Odpowiedzi było mnóstwo, a tytuł \”Afera\” pojawiał się najczęściej.

Viki prezentuje efekty pracy w ostatnich tygodniach, udostępniając bardzo żywiołowy teledysk do singla \”Afera\”. Wideo, jak i sam utwór, są bardzo żywiołowe i pełne młodzieńczej energii oraz zabawy, co bardzo pasuje do 13-letniej Viki.

Za teledysk i reżyserię odpowiada Dawid Ziemba z ekipą MIND PRODUCTION, którzy zrealizowali także teledysk Viki do utworu \”Not Gonna Get It\”, \”Empires\” Alicji Szemplińskiej oraz klipy Carli Fernandez \”Hasta La Vista\” i \”Por Que\”.