Zobacz „Bad Blood” Taylor Swift

18 maja 2015
ok. 1 minuta czytania

Wbrew temu o czym donosiliśmy ostatnio to nie Selena Gomez jest główną bohaterką filmiku. Jest nią oczywiście Taylor Swift. Ważną postacią jest także Kendrock Lamar, który nie tylko występuje w klipie jako Welvin Da Great, ale także rapuje.

W wideo pojawią się także Lena Dunham jako Lucky Fiori, Hailee Steinfeld jako The Trinity, Ellie Goulding jako Destructa X, GiGi Hadid w roli Slay-Z, Hayley Williams jako Crimson Curse, Zendaya jako Cut-Throat, Lily Aldridge w roli Frostbyte, Karlie Kloss jako Knockout, Serayah jako Dilemma oraz Jessica Alba jako Domino, Ellen Pompeo jako Luna a Mariska Hargitay jako Justice.

Za reżyserię odpowiada Joseph Kahn, który ma na koncie klipy „Love the Way You Lie” Eminema i Rihanny, „Womanizer” i „Toxic” Britney Spears, „Freeek!” George’a Michaela czy „Can’t Remember to Forget You” Shakiry i Rihanny.

Klip można zobaczyć pod tym adresem

Utwór promuje longplay „1989”, który miał premierę w październiku 2014 roku. W ubiegłym roku gwiazdę można było podziwiać w produkcji science fiction „Dawca pamięci”.