Zobacz Brodkę z Unkle

29 czerwca 2017
ok. 1 minuta czytania

Do niecodziennej kooperacji doszło podczas imprezy w Rzeszowie, w ramach Europejskiego Stadionu Kultury. Kto nie był, ma szansę zobaczyć w sieci.

– Kochani! Dla tych, którzy nie mogli być w Rzeszowie mamy nagranie – pisze gwiazda na swoim Facebooku. – Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tej diabelskiej współpracy! Dziękuję UNKLE!

Wideo znajduje się tutaj.

Brodka to wokalistka, która z popowej gwiazdy wylansowanej przez telewizyjny talent-show, zmieniła się w świadomą i poszukującą artystkę. Jest laureatką Fryderyków czy MTV Europe Music Awards. Jej najnowszy album „Clashes” ukazał się 13 maja 2016 roku i zadebiutował na 1. miejscu listy sprzedaży OLiS.

UNKLE to projekt Jamesa Lavelle’a. Dużym uznaniem cieszyły dwa pierwsze albumy – „Psyence Fiction” (1998) i „Never, Never, Land” (2003). Levelle słynie ze współpracy z rozmaitymi wokalistami od Marka Lanegana i Josha Homme z Queens of the Stone Age przez Iana Browna (Stone Roses) i Jarvisa Cockera (Pulp) po Thoma Yorke’a z Radiohead. 18 sierpnia ukaże się nowa płyta UNKLE „The Road Part 1”.