Zobacz koncert Billie Eilish w sieci

8 października 2020
ok. 1 minuta czytania

Stream rozpocznie się o północy czasu polskiego. Po transmisji posiadacze biletów będą mogli obejrzeć występ przez kolejne 24 godziny.

Każdy, kto zamówi bilety do 12 października 6:00 czasu polskiego, będzie miał dostęp do ekskluzywnego merchu Billie Eilish w obniżonej cenie. Zyski ze sprzedaży trafią do fundacji Crew Nation, która wspomaga pracowników obsługi technicznej scen i koncertów – grupy zawodowej najmocniej dotkniętej zakazem organizacji koncertów i festiwali w 2020 roku.

Bilety dostępne są pod tym adresem.

Billie Eilish przeszła do historii jako najmłodszy artysta, który zdobył cztery nagrody Grammy w najważniejszych kategoriach. Zgodnie z przewidywaniami 18-latka odebrała nagrody za piosenkę roku, album roku, kompozycję roku oraz dla nowej artystki. Sukces zawdzięcza płycie \”When We All Fall Asleep, Where Do We Go?\” (2019) oraz singlowi \”Bad Guy\”. Artystka nagrała też piosenkę \”No Time To Die\” do najnowszego filmu o przygodach Jamesa Bonda – \”Nie czas umierać\”. W lipcu 2020 roku wypuściła nowy singiel \”my future\”.