Zobacz nowy klip autorki przeboju „Lost In You”

26 stycznia 2017
ok. 1 minuta czytania

Wideo powstało do singla „Other People”. Mimo, że numer od kilku tygodni można już usłyszeć w rozgłośniach radiowych, dopiero dzisiaj premiery doczekał się teledysk. Klip ukazuje artystkę wykonującą piosenkę. Można też podziwiać piękne kobiety prezentujące swe wdzięki i talenty. Z efektem można zapoznać się pod tym adresem.

Album „Lost On You” osiągnął już w Polsce złoty status, a tytułowy numer pokrył się platyną.

W najbliższą niedzielę LP wystąpi w radiowej Trójce, prezentując materiał ze swojej najnowszej płyty. Koncertu można będzie wsyłuchać 29 stycznia o godzinie 19:05 na antenie PR Trójka.

Laura Pergolizzi, jak naprawdę nazywa się LP, urodziła się i mieszka w Nowym Jorku, gdzie karierę muzyczną rozpoczęła w 1998 roku. W 2001 nakładem wytwórni Koch Records ukazał się debiutancki album artystki, „Heart-Shaped Scar”. Trzy lata później światło dzienne ujrzała kolejna płyta, z której pochodzi utwór „Wasted”, wybrany do czołówki amerykańskiego serialu „Daleko od domu”. Równocześnie artystka rozpoczęła współpracę kompozytorską z innymi muzykami, czego efektem były utwory pisane dla największych gwiazd – „Cheers” Rihanny, „Beautiful People” Christiny Aguilery czy „Red” Cher. Do swoich nagrań powróciła w 2014. Wydała wtedy trzeci album „Forever for Now”, magazyn „Vouge” mianował LP „artystką tygodnia”, a singel „Into The Wild” został wykorzystany w kampanii reklamowej jednego z banków.