Zobacz OK Go z Muppetami

25 sierpnia 2011
ok. 1 minuta czytania

Już niebawem premiery doczeka się nowy film o Muppetach. 23 sierpnia ukazał się natomiast towarzyszący dziełu soundtrack, „Muppets – The Green Album”, na który trafiły piosenki nagrane przez m.in. Alkaline Trio, Amy Lee z Evanescence, My Morning Jacket, Weezer, Paramore, a także OK Go. Do utworu „Muppet Show Theme Song” powstał teledysk, w którym panowie z OK Go nawiązują do swoich poprzednich klipów.

– Jestem tak bardzo podekscytowany współpracą z Muppetami, że nie mogę spać – oświadczył wokalista grupy, Damian Kulash. – Nagrywanie z idolami z dzieciństwa to niesamowite przeżycie, tym bardziej, że są to fikcyjne postacie. Jako 10-latek całkiem nieźle radziłem sobie z wymyślaniem różnych wersji mojej przyszłości, ale to wydarzenie przerosło moje najśmielsze oczekiwania.

– Muppety wykonywały tę piosenkę już wiele razy, ale nigdy w takiej wersji – dodał Kermit Żaba. – Nigdy nie wiadomo, czego spodziewać się po OK Go. Damian, Tim, Dan i Andy lubią mieszać style. Myślę, że w poprzednim życiu byli Muppetami.

Teledysk można obejrzeć pod tym adresem.

Film „The Muppets” zagości w polskich kinach 27 stycznia 2012 roku.