Zobacz Ricky’ego Martina w „American Crime Story”

9 listopada 2017
ok. 2 minut czytania

„The Assassination of Gianni Versace” opowiada o zabójstwie wziętego projektanta mody. Gianniego Versace gra Edgar Ramirez. Latem 1997 roku kreator mody został zastrzelony przed swą rezydencją w Miami przez seryjnego zabójcę, Andrew Cunanana (Darren Criss). Versace był jego piątą i ostatnią ofiarą. Penélope Cruz wciela się w siostrę Gianniego, także projektantkę Donatellę, a Ricky Martin w Antonia D’Amico, partnera Versacego.

Właśnie postać Antonia D’Amico została zaprezentowana w najnowszej zapowiedzi. W krótkim wideo widzimy ubranego w tenisowy strój mężczyznę, który nagle słyszy strzały. – Byłem jego partnerem, kochałem go, był geniuszem – słyszymy głos z offu. Teaser znajduje się poniżej.

– Tę historię trzeba było opowiedzieć – mówił wcześniej piosenkarz. – Robimy mainstreamoway serial o homofobii, o nienawiści, o obojętności. To surowa, szczera, dramatyczna i smutna rzecz. Jednocześnie jednak oglądamy historię miłości Gianniego i Antonia i 15 lat ich walki. Chciałem, żeby było o tym głośno.

Sezon „Versace: American Crime Story” składać będzie się z 10 odcinków zrealizowanych na podstawie książki „Vulgar Favors” Maureen Orth. Tom Rob Smith napisał scenariusz. Premierę wyznaczono na 17 stycznia 2018 roku.

Seria „American Crime Story” przybliża słynne, prawdziwe zbrodnie. Pierwsza część przedstawiła sprawę O.J. Simpsona i zdobyła 9 statuetek Emmy i 2 Złote Globy. Trzecią odsłoną będzie „American Crime Story: Katrina”.

Ricky Martin to pochodzący z Portoryko wokalista znany z hitów „Livin' la Vida Loca”, „María” czy „She Bangs”. Dorobek muzyka zamyka album „A Quien Quiera Escuchar” z lutego 2015 roku.